SygnaturaZdrowia to projekt założony w 2014 roku przez Sebastiana Sarnowicza. Głównym konceptem była chęć dzielenia się wiedzą z dziedziny medycyny naturalnej. 

Być może już nas znasz „ze słyszenia”. Czasami nagramy coś na youtube, vimeo czy stworzymy podcast. Dzielimy się wiedzą z zakresu pracy ciała i umysłu. Mówimy o nowych sposobach wspomagania organizmu m.in. za pomocą suplementów (witamin, minerałów, ziół, soków, dietoterapii itp). 

Uzdrawianie holistyczne wymaga szerszego spojrzenia, niż tylko przez pryzmat suplementacji. Bez wsparcia umysłu nie mamy szans osiągnąć zdrowia. Dlatego warto znać epigenetykę, psychosomatykę oraz techniki pracy z umysłem i energią (reiki, huna, EFT, Sedona, techniki behawioralne). Tylko holistyczne połączenie, jest w stanie szybko wspomóc powrót do zdrowia.

Wyznajemy zasadę – „wiedza to nie ogórki i nie trzeba jej kisić”. Nie przekazana innym jest bezużyteczna. Dlatego, każda osoba która z nami pracuje, musi nastawić się na zdobywanie wiedzy, a nie tylko technik.

Droga do odzyskania zdrowia nie musi być kręta i wyboista, ale dużo łatwiej przejdziesz ją z przewodnikiem niż samemu.

Nie mamy misji zbawiania świata, ale mamy cel przekazania wiedzy i poprowadzenia do tego, abyś zrozumiał, że możesz. Że dasz radę.

Jeśli choć jednej osobie udało się wyzdrowieć z danej choroby, to również i Ty możesz tego dokonać. Jeśli jednak nie ma takiej osoby, to nic nie stoi na przeszkodzie, abyś był pierwszy. Celem jest uzdrowienie.

Często słyszymy: „Dlaczego to (choroba) przytrafiło się właśnie mi”, odpowiadamy zgodnie z przekonaniami – „Bo jeszcze nie wymyśliłeś jak to zmienić, a naszym zadaniem jest nakierować Cię na rozwiązanie tego problemu.”

Każdy problem ma więcej niż jedno rozwiązanie, dlatego szukamy sposobów aktywujących procesy samoleczenia. Jeśli przewlekła choroba nie ustępuje, to trzeba popracować z umysłem i emocjami (o ile wcześniejsze podejście było czysto fizyczne), albo użyć więcej sposobów fizycznych, jeśli podejście było głównie umysłowe i emocjonalne. A najlepiej połączyć i jedno i drugie. Tylko skuteczność jest miarą prawdy.

Zapraszamy Cię do naszego świata. Rozgość się. Wela ka hao!

Back to top button