Sebastian Sarnowicz

Od kilkunastu lat zgłębiam techniki pracy ciała i umysłu. Poznaję nowe sposoby wspomagania organizmu za pomocą suplementów (witamin, minerałów, ziół, soków, dietoterapii itp). Nie jestem lekarzem, teologiem, psychologiem ani naukowcem teoretykiem. Jestem doradcą i praktykiem.

Zgłębiam techniki pracy z umysłem oraz energią (reiki, huna, EFT, Sedona, techniki behawioralne), gdyż tylko holistyczne połączenie, jest w stanie szybko wspomóc powrót do zdrowia.

Wyznaję zasadę – „wiedza to nie ogórki i nie trzeba jej kisić”. Nie przekazana innym jest bezużyteczna. Dlatego, każda osoba która ze mną pracuje, musi nastawić się na zdobywanie wiedzy, a nie tylko technik.

Droga do odzyskania zdrowia nie musi być kręta i wyboista, ale dużo łatwiej przejdziesz ją z przewodnikiem niż samemu.
Nie mam misji zbawiania świata, ale mam cel przekazania wiedzy i poprowadzenia do tego, abyś zrozumiał, że możesz. Że dasz radę.

Jeśli choć jednej osobie udało się wyzdrowieć z danej choroby, to również i Ty możesz tego dokonać. Jeśli jednak nie ma takiej osoby, to nic nie stoi na przeszkodzie, abyś był pierwszy. Celem jest uzdrowienie.

Często ludzie mnie pytają: „Dlaczego to (choroba) przytrafiło się właśnie mi”, odpowiadam zawsze zgodnie z moimi przekonaniami – „Bo jeszcze nie wymyśliłeś jak to zmienić, a moim zadaniem jest nakierować Cię na rozwiązanie tego problemu.”

Każdy problem ma więcej niż jedno rozwiązanie, dlatego szukam sposobów aktywujących procesy samoleczenia. Jeśli przewlekła choroba nie ustępuje, to trzeba popracować z umysłem i emocjami (o ile wcześniejsze podejście było czysto fizyczne), albo użyć więcej sposobów fizycznych, jeśli podejście było głównie umysłowe i emocjonalne. A najlepiej połączyć i jedno i drugie. Tylko skuteczność jest miarą prawdy.

Zapraszam Cię do mojego świata. Rozgość się. Wela ka hao!

Sebastian Sarnowicz

 • Certyfikowany konsultant II stopnia Medycyny Komórkowej
 • II stopień Reiki Usui
 • Członek PAZ – Katedra ds.Edukacji Społecznej Na Rzecz Zdrowia

Prywatnie

 • 36 przeżytych lat
 • Pasjonat książek i koncertów
 • Fotograf
 • Gitarzysta i fan marki Gibson
 • Ojciec dwóch wspaniałych chłopaków

W liczbach

 • 18 lat zdobywania wiedzy
 • 1100 godzin spędzonych na szkoleniach
 • 578 przeszkolonych osób

Referencje

Sebastian Sarnowicz to nie tylko bardzo dobry i kontaktowy człowiek, to wręcz chodząca wiedza medyczna. Potrafi wyprowadzić człowieka z choroby nawet najbardziej skomplikowanej.
Mnie pomógł bardzo, a mój przypadek to niezwykle trudny i skomplikowany zespół problemów. Wie jakie badania i w jakim kierunku robić. Jednym słowem wie prawie wszystko i można mu zaufać.
Badania i to co przyjmuję pokazałam mojej doktor prowadzącej. Nie zakwestionowała niczego. A lekarz pierwszego kontaktu wręcz robiła notatki z tego co jej mówiłam. Była zszokowana wynikami i tym, że bez leków syntetycznych można tak dojść do takich rezultatów.
Sebastian jestem Ci wdzięczna bardzo . Rób dalej to co robisz i jak robisz. W Twoich rękach jest wielki potencjał. Pomoc ludziom w taki sposób jak Ty to robisz to rzadkość w dzisiejszych czasach. Dziękuję Ci bardzo. Nawet nie wiesz jak bardzo jestem z tego powodu zadowolona, że mogłam dzięki Tobie zrozumieć co mi jest i uwierzyć, że mogę być zdrowa. DZIĘKUJĘ , DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ !!!!!!
Aurelia Suliga, Warszawa
Dziękuję Sebastian za nauczenie mnie metody – błogosławienia… Nie mam dowodów, ale co innego mogło się wydarzyć? Po co najmniej czterech latach problemów, złych wyników – wysoka lipaza i amylaza, podejrzenie przewlekłego zapalenia trzustki i związanej z tym beznadziei, lęku – zastosowałam technikę Kahunów ok. dwóch tygodni temu. I po tylu latach pierwszy raz – mam w normie: lipazę, amylazę, OB, ALT…. Zaczynam się uśmiechać 🙂
Jola
Mówiąc szczerze nie spotkałam ludzi o tak dobrym sercu , cierpliwości i chęci bezinteresownej pomocy jak Ty Sebastian Sarnowicz… gdyby nie Ty to pewnie bym dalej chodziła po lekarzach i zbierała kolejne recepty , truła organizm a dolegliwości takie same a i z czasem jeszcze gorsze … a Ty dałeś mi tyle cennych porad ,wskazówek. …zastosowałam wszystkie bez wyjątku i dzisiaj cieszę się mega lepszym zdrowiem ja i moja rodzina …mogłabym pisać i pisać …każdy zdaje sobie sprawę iż zdrowie jest najcenniejsze i do tego najlepsza pomoc od znakomitego SEBASTIANA … BEZCENNE … DZIĘKUJĘ SERCEM. SERDECZNOŚCI
Danuta F-Erdmann, Gdynia

Trochę papierkologii.