Kto stoi za sygnaturązdrowia?

Witaj – jestem Sebastian.

Sebastian SarnowiczByć może już mnie znasz „ze słyszenia”. Czasami nagram coś na youtube, vimeo czy stworzę podcast. Od kilkunastu lat zgłębiam techniki pracy ciała i umysłu. Poznaję nowe sposoby wspomagania organizmu m.in. za pomocą suplementów (witamin, minerałów, ziół, soków, dietoterapii itp). Nie jestem lekarzem, teologiem, psychologiem ani naukowcem teoretykiem. Jestem doradcą i praktykiem.

Uzdrawianie holistyczne wymaga szerszego spojrzenia, niż tylko przez pryzmat suplementacji. Bez wsparcia umysłu nie mamy szans osiągnąć zdrowia. Dlatego poznaję epigenetykę, psychosomatykę. Zgłębiam techniki pracy z umysłem oraz energią (reiki, huna, EFT, Sedona, techniki behawioralne).  Tylko holistyczne połączenie, jest w stanie szybko wspomóc powrót do zdrowia.

Wyznaję zasadę – „wiedza to nie ogórki i nie trzeba jej kisić”. Nie przekazana innym jest bezużyteczna. Dlatego, każda osoba która ze mną pracuje, musi nastawić się na zdobywanie wiedzy, a nie tylko technik.

Droga do odzyskania zdrowia nie musi być kręta i wyboista, ale dużo łatwiej przejdziesz ją z przewodnikiem niż samemu.
Nie mam misji zbawiania świata, ale mam cel przekazania wiedzy i poprowadzenia do tego, abyś zrozumiał, że możesz. Że dasz radę.

Jeśli choć jednej osobie udało się wyzdrowieć z danej choroby, to również i Ty możesz tego dokonać. Jeśli jednak nie ma takiej osoby, to nic nie stoi na przeszkodzie, abyś był pierwszy. Celem jest uzdrowienie.

Często ludzie mnie pytają: „Dlaczego to (choroba) przytrafiło się właśnie mi”, odpowiadam zawsze zgodnie z moimi przekonaniami – „Bo jeszcze nie wymyśliłeś jak to zmienić, a moim zadaniem jest nakierować Cię na rozwiązanie tego problemu.”

Każdy problem ma więcej niż jedno rozwiązanie, dlatego szukam sposobów aktywujących procesy samoleczenia. Jeśli przewlekła choroba nie ustępuje, to trzeba popracować z umysłem i emocjami (o ile wcześniejsze podejście było czysto fizyczne), albo użyć więcej sposobów fizycznych, jeśli podejście było głównie umysłowe i emocjonalne. A najlepiej połączyć i jedno i drugie. Tylko skuteczność jest miarą prawdy.

Zapraszam Cię do mojego świata. Rozgość się. Wela ka hao!

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Dowiedz się więcej

>