Sebastian Sarnowicz

/Sebastian Sarnowicz
Sebastian Sarnowicz 2016-10-28T16:03:48+00:00

Sebastian Sarnowicz

Od kilkunastu lat zgłębiam techniki pracy ciała i umysłu. Poznaję nowe sposoby wspomagania organizmu za pomocą suplementów (witamin, minerałów, ziół, soków, dietoterapii itp). Nie jestem lekarzem, teologiem, psychologiem ani naukowcem teoretykiem. Jestem doradcą i praktykiem.

Zgłębiam techniki pracy z umysłem oraz energią (reiki, huna, EFT, Sedona, techniki behawioralne), gdyż tylko holistyczne połączenie, jest w stanie szybko wspomóc powrót do zdrowia.

Wyznaję zasadę – „wiedza to nie ogórki i nie trzeba jej kisić”. Nie przekazana innym jest bezużyteczna. Dlatego, każda osoba która ze mną pracuje, musi nastawić się na zdobywanie wiedzy, a nie tylko technik.

Droga do odzyskania zdrowia nie musi być kręta i wyboista, ale dużo łatwiej przejdziesz ją z przewodnikiem niż samemu.
Nie mam misji zbawiania świata, ale mam cel przekazania wiedzy i poprowadzenia do tego, abyś zrozumiał, że możesz. Że dasz radę.

Jeśli choć jednej osobie udało się wyzdrowieć z danej choroby, to również i Ty możesz tego dokonać. Jeśli jednak nie ma takiej osoby, to nic nie stoi na przeszkodzie, abyś był pierwszy. Celem jest uzdrowienie.

Często ludzie mnie pytają: „Dlaczego to (choroba) przytrafiło się właśnie mi”, odpowiadam zawsze zgodnie z moimi przekonaniami – „Bo jeszcze nie wymyśliłeś jak to zmienić, a moim zadaniem jest nakierować Cię na rozwiązanie tego problemu.”

Każdy problem ma więcej niż jedno rozwiązanie, dlatego szukam sposobów aktywujących procesy samoleczenia. Jeśli przewlekła choroba nie ustępuje, to trzeba popracować z umysłem i emocjami (o ile wcześniejsze podejście było czysto fizyczne), albo użyć więcej sposobów fizycznych, jeśli podejście było głównie umysłowe i emocjonalne. A najlepiej połączyć i jedno i drugie. Tylko skuteczność jest miarą prawdy.

Zapraszam Cię do mojego świata. Rozgość się. Wela ka hao!

Sebastian Sarnowicz

 • Certyfikowany konsultant II stopnia Medycyny Komórkowej
 • II stopień Reiki Usui
 • Członek PAZ – Katedra ds.Edukacji Społecznej Na Rzecz Zdrowia

Prywatnie

 • 36 przeżytych lat
 • Pasjonat książek i koncertów
 • Fotograf
 • Gitarzysta i fan marki Gibson
 • Ojciec dwóch wspaniałych chłopaków

W liczbach

 • 18 lat zdobywania wiedzy
 • 1100 godzin spędzonych na szkoleniach
 • 578 przeszkolonych osób

Referencje

Sebastian Sarnowicz to nie tylko bardzo dobry i kontaktowy człowiek, to wręcz chodząca wiedza medyczna. Potrafi wyprowadzić człowieka z choroby nawet najbardziej skomplikowanej.
Mnie pomógł bardzo, a mój przypadek to niezwykle trudny i skomplikowany zespół problemów. Wie jakie badania i w jakim kierunku robić. Jednym słowem wie prawie wszystko i można mu zaufać.
Badania i to co przyjmuję pokazałam mojej doktor prowadzącej. Nie zakwestionowała niczego. A lekarz pierwszego kontaktu wręcz robiła notatki z tego co jej mówiłam. Była zszokowana wynikami i tym, że bez leków syntetycznych można tak dojść do takich rezultatów.
Sebastian jestem Ci wdzięczna bardzo . Rób dalej to co robisz i jak robisz. W Twoich rękach jest wielki potencjał. Pomoc ludziom w taki sposób jak Ty to robisz to rzadkość w dzisiejszych czasach. Dziękuję Ci bardzo. Nawet nie wiesz jak bardzo jestem z tego powodu zadowolona, że mogłam dzięki Tobie zrozumieć co mi jest i uwierzyć, że mogę być zdrowa. DZIĘKUJĘ , DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ !!!!!!
Aurelia Suliga, Warszawa
Dziękuję Sebastian za nauczenie mnie metody – błogosławienia… Nie mam dowodów, ale co innego mogło się wydarzyć? Po co najmniej czterech latach problemów, złych wyników – wysoka lipaza i amylaza, podejrzenie przewlekłego zapalenia trzustki i związanej z tym beznadziei, lęku – zastosowałam technikę Kahunów ok. dwóch tygodni temu. I po tylu latach pierwszy raz – mam w normie: lipazę, amylazę, OB, ALT…. Zaczynam się uśmiechać 🙂
Jola
Mówiąc szczerze nie spotkałam ludzi o tak dobrym sercu , cierpliwości i chęci bezinteresownej pomocy jak Ty Sebastian Sarnowicz… gdyby nie Ty to pewnie bym dalej chodziła po lekarzach i zbierała kolejne recepty , truła organizm a dolegliwości takie same a i z czasem jeszcze gorsze … a Ty dałeś mi tyle cennych porad ,wskazówek. …zastosowałam wszystkie bez wyjątku i dzisiaj cieszę się mega lepszym zdrowiem ja i moja rodzina …mogłabym pisać i pisać …każdy zdaje sobie sprawę iż zdrowie jest najcenniejsze i do tego najlepsza pomoc od znakomitego SEBASTIANA … BEZCENNE … DZIĘKUJĘ SERCEM. SERDECZNOŚCI
Danuta F-Erdmann, Gdynia

Trochę papierkologii.

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.
Inline
Inline