Referencje

/Referencje
Referencje 2016-10-28T16:03:44+00:00
Dzieki temu, ze znalazłam Pana blog o zakwaszaniu zoładka, pozwoliło mi to zrozumiec moje schorzenie. To okropne pieczenie w gardle bylo wynikiem zbyt malej ilosci kwasow zoladkowych, a nie wynikiem nadkwasoty.
Po nieprawidlowej kuracji czopkami od ginekologa, a nastepnie antybiotykami, moj przewod pokarmowy przestal funkcjonowac. Po jedzeniu mialam bol w dole brzucha, nie wiedzialam co moge jesc, a czego nie.
Po roku czasu zaczal sie problem z przełykiem, a to juz bylo bardzo uciazliwe i musialam brac controlog.
Dopiero w tym czasie trafilam na Pana strone internetowa, ktora bardzo mnie zainteresowala, poniewaz to, co Pan pisze, poparte jest duza wiedza. Dzieki rozmowie z Panem i suplementacji oraz stosowaniu zalecanej przez Pan diety, udalo mi sie odstawic controlog.

Jestem Panu za to bardzo wdzieczna! Dziekuje serdecznie!
Czekam na wydanie Pana ksiazki.

Maria Karwowska
Sebastian Sarnowicz to nie tylko bardzo dobry i kontaktowy człowiek, to wręcz chodząca wiedza medyczna. Potrafi wyprowadzić człowieka z choroby nawet najbardziej skomplikowanej.
Mnie pomógł bardzo, a mój przypadek to niezwykle trudny i skomplikowany zespół problemów. Wie jakie badania i w jakim kierunku robić. Jednym słowem wie prawie wszystko i można mu zaufać.
Badania i to co przyjmuję pokazałam mojej doktor prowadzącej. Nie zakwestionowała niczego. A lekarz pierwszego kontaktu wręcz robiła notatki z tego co jej mówiłam. Była zszokowana wynikami i tym, że bez leków syntetycznych można tak dojść do takich rezultatów.
Sebastian jestem Ci wdzięczna bardzo . Rób dalej to co robisz i jak robisz. W Twoich rękach jest wielki potencjał. Pomoc ludziom w taki sposób jak Ty to robisz to rzadkość w dzisiejszych czasach. Dziękuję Ci bardzo. Nawet nie wiesz jak bardzo jestem z tego powodu zadowolona, że mogłam dzięki Tobie zrozumieć co mi jest i uwierzyć, że mogę być zdrowa. DZIĘKUJĘ , DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ !!!!!!
Aurelia Suliga, Warszawa
Dziękuję Sebastian za nauczenie mnie metody – błogosławienia… Nie mam dowodów, ale co innego mogło się wydarzyć? Po co najmniej czterech latach problemów, złych wyników – wysoka lipaza i amylaza, podejrzenie przewlekłego zapalenia trzustki i związanej z tym beznadziei, lęku – zastosowałam technikę Kahunów ok. dwóch tygodni temu. I po tylu latach pierwszy raz – mam w normie: lipazę, amylazę, OB, ALT…. Zaczynam się uśmiechać 🙂
Jola
Mówiąc szczerze nie spotkałam ludzi o tak dobrym sercu , cierpliwości i chęci bezinteresownej pomocy jak Ty Sebastian Sarnowicz… gdyby nie Ty to pewnie bym dalej chodziła po lekarzach i zbierała kolejne recepty , truła organizm a dolegliwości takie same a i z czasem jeszcze gorsze … a Ty dałeś mi tyle cennych porad ,wskazówek. …zastosowałam wszystkie bez wyjątku i dzisiaj cieszę się mega lepszym zdrowiem ja i moja rodzina …mogłabym pisać i pisać …każdy zdaje sobie sprawę iż zdrowie jest najcenniejsze i do tego najlepsza pomoc od znakomitego SEBASTIANA … BEZCENNE … DZIĘKUJĘ SERCEM. SERDECZNOŚCI
Danuta F-Erdmann, Gdynia
Sebastian posiada wiedzę której nie jeden lekarz może po prostu zazdrościć. Kiedy zawiodła mnie medycyna akademicka , to właśnie Sebastian pomógł. Stał się dla mnie autorytetem w dziedzinie zdrowia. Każdego niemal dnia uczę się czegoś nowego. Jest człowiekiem ambitnym i pracowitym, i również zapracowanym. Jednak zawsze służy pomocą. Poza tym to ciepły człowiek o ciepłym głosie i dużej empatii. Dziękuję, że ktoś postawił Sebastiana na mojej drodze. Dziękuję Sebastian za to że jesteś.
Barbara Mokanek, Szczecin

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.
Inline
Inline