FAQ

/FAQ
FAQ 2016-10-28T16:03:43+00:00
Nota prawna 2016-07-06T18:51:17+00:00

W związku z obowiązującymi przepisami prawa, w tym Dyrektywami UE, zobowiązani jesteśmy do Opublikowania poniższego oświadczenia. Informacje umieszczone w serwisie sygnaturazdrowia.pl służą wyłącznie do celów informacyjno – edukacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny, a nie reklamowy. Celem jest promocja profilaktyki i utrzymanie zdrowia. W żadnym razie nie może zastąpić diagnozy lekarza.
Aby poradzić sobie z chorobą, należy ją dobrze poznać – tak skutki choroby wg. wyników badań jak i jej liczne możliwe przyczyny, które tkwiły w organizmie wiele dni, miesięcy, a nawet lat. Informacje zawarte w tym serwisie pochodzą z wieloletnich doświadczeń i przekonań autora serwisu oraz pozyskane są z różnych publikacji naukowych.
Serwis pisany jest zgodnie z KONSTYTUCJĄ RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ – Tekst uchwalony w dniu 2 kwietnia 1997 r. przez Zgromadzenie Narodowe – Rozdział II WOLNOŚCI, PRAWA I OBOWIĄZKI CZŁOWIEKA I OBYWATELA – Art. 54. 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Ustawa może wprowadzić obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjnej.
W sprawie stosowania naturalnych produktów tzw. suplementów, zawsze zasięgnij konsultacji ze specjalistą dobrze znającym specyfikę wspomagania leczenia naturalnymi metodami, zapoznanym ze szczegółami dotyczącymi naturalnych produktów (tzw. suplementy). Jeśli nie znasz takich specjalistów (lekarz z wiedzą z zakresu medycyny naturalnej, dietetyk, inny) – zapytaj specjalistów w zakresie suplementów umieszczonych na naszej stronie.
Autorzy serwisu nie biorą odpowiedzialności za Twoje zdrowie. Przekazujemy Ci problemy z różnych stron, ale nie diagnozujemy Twoich chorób, ani tym bardziej ich nie leczymy. Od tego jest tylko i wyłącznie lekarz.

Zachowaj zdrowy rozsądek i zawsze konsultuj się z lekarzem.

Czas oczekiwania 2016-05-11T19:24:49+00:00

Konsultacje godzinne: od chwili zaksięgowania kwoty na koncie, czas oczekiwania wynosi 7 dni. W tytule proszę podać imię i nazwisko.

Konsultacje kwartalne i miesięczne: tylko wcześniejszy kontakt meilowy.

Webinar: Dostęp online do szkoleń 2016-10-28T16:03:55+00:00

Z reguły, każdy webinar jest nagrywany, aby można go było ponownie odsłuchać w dogodnym dla siebie terminie.

Dostęp do nagranych webinarów mają tylko osoby które zakupiły wejściówkę na szkolenie lub kupiły go w sklepie już po emisji.

Aby obejrzeć webinar należy zalogować się na stronie: http://serwer15386.lh.pl/my-account/ i przejść do menu: Szkolenia / Webinary / Dostęp online /

Można również kliknąć link: http://serwer15386.lh.pl/dostep/ i przejść do podstrony z webinarami.

logowanie

Webinar: Ilość osób 2016-03-12T15:22:40+00:00

Ilość osób które mogą uczestniczyć w webinarze jest ograniczona wielkością pokoju konferencyjnego. Obecnie limit wynosi 49 miejsc + 1 prowadzący.

Osoby które zakupiły wejściówkę logują się swoim imieniem i nazwiskiem. Jest to zabezpieczenie przed nieautoryzowanym dostępem do pokoju konferencyjnego.

Webinar: Czym jest webinar? 2016-10-28T16:03:55+00:00

Webinar jest internetową formą konferencji (szkolenia). Prowadzący mówi i prezentuje slajdy z tematyką webinaru. Uczestnicy w trakcie szkolenia mogą zadawać pytania na czacie.

Do uczestnictwa w webinarze wystarczy przeglądarka internetowa (Firefox, Chrome, Opera, Safari itp) oraz głośniki lub słuchawki. Mikrofon nie jest potrzebny.

chroniczne_zmeczenie_online

Webinar: Zapisy na webinar 2016-03-12T15:22:46+00:00

Zapisy na webinaria odbywają się tylko przez zakupienie biletu w sklepie. W tytule przelewu należy podać numer zamówienia. To na tej podstawie jest weryfikowane zamówienie.

Po opłaceniu zamówienia otrzymasz na meila informację potwierdzającą.

Opłaty 2016-02-12T09:29:49+00:00
Webinar: Dostęp do pokoju konferencyjnego 2016-03-12T15:22:52+00:00

Link do webinaru jest przesyłany do 2 godzin przed rozpoczęciem webinaru. Gdy otrzymasz link, to kliknij i zaloguj się na min. 10 minut przed webinarem.

Jeśli nie otrzymasz linku dostępowego to sprawdź „spam”, a jeśli tam nie będzie to napisz na: info@sygnaturazdrowia.pl . W tytule meila: webinar – imię i nazwisko. Pomoże to szybciej zweryfikować problem i przesłać Ci link. Nie przesyłamy linków na Facebooka, Twittera czy GG.

Webinar: Czy webinary są nagrywane? 2016-03-12T15:22:58+00:00

Tak. Każdy webinar staram się nagrać. Niestety, czasami mogą wystąpić trudności techniczne nie zależne ode mnie.

Osoby które mają wykupioną wejściówkę, zapis webinaru otrzymują gratis.

Link do powtórnego obejrzenia webinaru jest przesyłany w meilu do 7 dni.

Kwestionariusz 2016-03-12T15:23:04+00:00

Kwestionariusz składa się z kilku stron pytań. Jest on po to, abym mógł Cię lepiej poznać i odpowiednio dobrać suplementację. To baza wyjściowa do każdej konsultacji. Formularz otrzymasz jako załącznik w meilu. Wydrukuj go, wypełnij i odeślij na meila. Prześlij mi go najpóźniej na 24 godziny przed konsultacją.

Dodatkowe badania laboratoryjne 2016-10-28T16:03:55+00:00

Większość dodatkowych badań wynika z problemów zdrowotnych jakie posiadasz. Do badań podstawowych dołącz:

Hashimoto i tarczyca Cukrzyca Wątroba Nerki Anemia Nadciśnienie
TSH Krzywa cukrowa i insulinowa Alat Kreatynina Ferrytyna Kortyzol
FT3 HbA1C (hemoglobina glikowana) Aspat Mocznik Transferyna DHEA SO4
FT4 Amylaza Bilirubina eGFR Żelazo we krwi Albumina
antyTPO Lipaza Cholinoesteraza BUN Kwas moczowy
aTG Elastaza GGTP Cystatyna C Cały pakiet nerkowy
Parathormon GDH
Cynk Fosfataza alkaliczna
Selen + pakiet „Anemia”

 

Cynk i selen oznaczenie ilościowe w surowicy krwi.

Badania do wykonania 2016-05-10T11:47:28+00:00

Każdą konsultację opieram o wyniki badań. Potrzebne są wykonane nie później niż miesiąc przed konsultacją, a najlepiej „świeże” wyniki.

Oto podstawowe badania do wykonania:

  • morfologia pełna z rozmazem
  • elektrolity: sód, potas, magnez, wapń całkowity we krwi, wapń zjonizowany
  • lipidogram: cholesterol całkowity, HDL, LDL, trójglicerydy
  • glukoza
  • insulina
  • poziom witaminy D3 (25 OH D3)
  • poziom witaminy B12
  • poziom kwasu foliowego
  • homocysteina
  • CRP

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.
Inline
Inline