Praca z umysłem Rozwój osobisty

Dekret na lepszy dzień

Poranna motywacja, ma ogromny wpływ na resztę dnia. Jest już całkiem pokaźna liczba badań, które wskazują nawet ile porannych minut trzeba przeznaczyć na „nakręcenie się”.

W tym roku na Rewolucji Zdrowia opowiadałem o psychosomatyce. Osobom które dopiszą się do newslettera, przesyłałem ten dekret. Jeśli chciałbyś go otrzymać, to po dopisaniu się do „zdrowego newslettera” będziesz mógł go przeczytać.

Jest to technika stworzona przez dr Frederyka Einkerenkoettera. Polega ona, na zwracaniu się do swojej podświadomości z nakierowaniem na myśli, uczucia i ciało. Miej go „pod ręką”, aby dobrze rozpocząć dzień. I koniecznie daj mi znać, jak zadziałał u Ciebie.

Myśli, posłuchajcie mnie! Chcę, abyście przestały być takie rozbiegane. Przestańcie marnować energię na lęki, wątpliwości, zamartwianie się oraz dawne wspomnienia. To nie powoduje niczego dobrego w naszym życiu. Od teraz chcę, żebyście były tylko myślami dobrymi, pozytywnymi i przepełnionymi miłością. Chcę, abyście dotyczyły planów życiowych, życiowych celów i sposobów na pomaganie innym, a także metod na ulepszanie mnie i samych siebie. Myśli, myślcie tylko pozytywnie. A jak napotkacie jakieś negatywne myśli, to wyrzućcie je i wróćcie do bycia pozytywnymi myślami.”

Uczucia, posłuchajcie mnie! Chcę, abyście przestały zagłębiać się w lękach i obawach, dawnych urazach i gniewie, poczuciu winy, w zazdrości i wszelkich tym podobnych rzeczach. Jeśli napotkacie coś takiego, to nie krępujcie się i pozwólcie sobie na chwilkę odczuć, ale zaraz potem wróćcie do bycia dobrymi uczuciami. Chcę, abyście były przepełnione miłością, sukcesem i pewnością siebie. Chcę, abyście właśnie tak odczuwały przez cały czas począwszy od teraz”.

Ciało, posłuchaj mnie! Jesteś wspaniałym ciałem i robisz te wszystkie cudowne rzeczy, jak pompowanie krwi, czy odnawianie komórek, a ja nie muszę temu poświęcać najmniejszej uwagi. Ale teraz chcę, aby to wszystko funkcjonowało jeszcze lepiej. Chcę, abyś powiększyło nasz zapas energii, naszą siłę i zdrowie. Abyś było bardziej umiejętne i pełne gracji we wszystkim co robisz, abyś używało składników odżywczych zawartych w pokarmie, w wodzie i powietrzu nawet lepiej, niż robisz to w tej chwili. I chcę, abyś zaprzestało robienia tego wszystkiego co odbiera nam siłę, energię i zdrowie”.

„Dziękuje wam Myśli, dziękuje wam Uczucia, dziękuje ci Ciało i dziękuję ci Boże we mnie!”

Potężny, acz prosty w wykonaniu dekret. Codziennie rano, przeczytaj go (najlepiej na głos). Jeśli nie chcesz lub nie możesz czytać głośno, to powtórz w myślach.

Powiązane wpisy

Najskuteczniejsza technika jaką znam

admin

Czy jesteś „panem” swojego zdrowia?

admin

Moc Aloha

admin

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Dowiedz się więcej

>